Nedemektir.Net | Sadece Kısa Cevaplar pezevenk Ne Demek ? pezevenk Nedir? Ne Demek? pezevenk Ne Demek ? pezevenk Nedir? Nedir? pezevenk Ne Demek ? pezevenk Nedir? Anlamı Nedir?

Nedir ne demek, Nedir anlamı, Nedir nedir

pezevenk Ne Demek ? pezevenk Nedir?

Cuma, Mayıs 6th, 2016

Soru:pezevenk Ne Demek ? pezevenk Nedir?   Cevab:Hayat kadinlarini pazarlayan, onlarin para karsiligi seks yapmasini saglayan ve bundan gelir elden eden kisi. pezevek nedir

ürtiker Ne Demek ? ürtiker Nedir?

Cumartesi, Nisan 30th, 2016

Soru:ürtiker Ne Demek ? ürtiker Nedir?   Cevab:Ürtiker, derinin çesitli bölgelerinde geçici olarak (24 saat) deriden kabarik, baklava dilimi gibi, bazen daha küçük kabartilar seklinde gözlenen dermatolojik bir hastaliktir.

Namzet Ne Demek ? Namzet Nedir?

Pazartesi, Nisan 18th, 2016

Soru:Namzet Ne Demek ? Namzet Nedir?   Cevab:Namzet aday, nisanli ,yavuklu anlamlarinda kullanilabilir.Ayni zamanda herhangi birseye henüz ulasamamis ama ulasmaya yakinlasmis kisiler için de kullanilan bir tabirdir.Dilimize Farsçadan giren bir kelimedir.

Lüknet Ne Demek ? Lüknet Nedir ne Anlama gelir ?

Cuma, Nisan 8th, 2016

Soru:Lüknet Ne Demek ? Lüknet Nedir ne Anlama gelir ?   Cevab:Lüknet, konusurken pelteklik, kekemelik söylemede güçlük demektir.Konusurken sesleri çikarmakta zorluk çekenler için kullanilir.

adabimuaseret Ne Demek ? adabimuaseret Nedir ne Anlama gelir ?

Pazartesi, Nisan 4th, 2016

Soru:adabimuaseret Ne Demek ? adabimuaseret Nedir ne Anlama gelir ?   Cevab:terbiyeli,incedavranmak için tutulmasi gereken yollar,davranis töresi,davranis bilgisi,topluluk töresi,görgü.

abaküs Ne Demek ? abaküs Nedir?

Salı, Mart 29th, 2016

Soru:abaküs Ne Demek ? abaküs Nedir?   Cevab:sayi boncugu,örkü.

Origami Ne Demek Ne Demek ? Origami Ne Demek Nedir?

Pazartesi, Mart 28th, 2016

Soru:Origami Ne Demek Ne Demek ? Origami Ne Demek Nedir?   Cevab:Japonca bir kelimedir ve Türkçede kagit katlama anlamina gelir. Kagit herhangi bir makas ya da yapistirici kullanmadan, sadece katlanarak degisik sekiller haline getirilir.