Nedemektir.Net | Sadece Kısa Cevaplar oya koymak (veya sunmak) Ne Demek? oya koymak (veya sunmak) Nedir? oya koymak (veya sunmak) Anlamı Nedir?

koymak ne demek, koymak anlamı, koymak nedir

oya koymak (veya sunmak)

Perşembe, Şubat 18th, 2016

Soru:oya koymak (veya sunmak) Ne Demek ? oya koymak (veya sunmak) ne demektir ?   Cevab:bir konuda sonucu belirlemek için oy verilmesini istemek, sağlamak.

çelenk koymak

Salı, Ocak 26th, 2016

Soru:çelenk koymak Ne Demek ? çelenk koymak Nedir?   Cevab:bir kimseyi anmak için mezarına veya anıtına çelenk bırakmak.

tutuya bırakmak (veya koymak)

Cuma, Nisan 24th, 2015

Soru:tutuya bırakmak (veya koymak) Ne Demek ? tutuya bırakmak (veya koymak) Nedir?   Cevab:ödünç para almak için değerli bir şeyi rehin olarak vermek, rehin vermek.

oylamaya koymak

Perşembe, Aralık 25th, 2014

Soru:oylamaya koymak Ne Demek ? oylamaya koymak Nedir?   Cevab:bir toplantıdaki oy sayısını belirlemek, oy verilmesini istemek, oya sunmak.

elini taşın altına koymak (veya sokmak)

Perşembe, Kasım 13th, 2014

Soru:elini taşın altına koymak (veya sokmak) Ne Demek ? elini taşın altına koymak (veya sokmak) ne demektir ?   Cevab:bir konuda sorumluluk üstlenmek.

yerine koymak

Çarşamba, Mayıs 29th, 2013

Soru:yerine koymak Ne Demek ? yerine koymak Anlamı nedir ?   Cevab:gibi görmek, saymak.yitirilen, elden çıkan bir şeyin, benzerini veya eşini sağlamak.

adam yerine koymak

Pazartesi, Nisan 1st, 2013

Soru:adam yerine koymak Ne Demek ? adam yerine koymak Nedir?   Cevab:adamdan saymak, varlığını kabul etmek.