Nedemektir.Net | Sadece Kısa Cevaplar tutuya bırakmak (veya koymak) Ne Demek? tutuya bırakmak (veya koymak) Nedir? tutuya bırakmak (veya koymak) Anlamı Nedir?

koymak ne demek, koymak anlamı, koymak nedir

tutuya bırakmak (veya koymak)

Cuma, Nisan 24th, 2015

Soru:tutuya bırakmak (veya koymak) Ne Demek ? tutuya bırakmak (veya koymak) Nedir?   Cevab:ödünç para almak için değerli bir şeyi rehin olarak vermek, rehin vermek.

oylamaya koymak

Perşembe, Aralık 25th, 2014

Soru:oylamaya koymak Ne Demek ? oylamaya koymak Nedir?   Cevab:bir toplantıdaki oy sayısını belirlemek, oy verilmesini istemek, oya sunmak.

elini taşın altına koymak (veya sokmak)

Perşembe, Kasım 13th, 2014

Soru:elini taşın altına koymak (veya sokmak) Ne Demek ? elini taşın altına koymak (veya sokmak) ne demektir ?   Cevab:bir konuda sorumluluk üstlenmek. turkse aminin icine ellini sokmak

yerine koymak

Çarşamba, Mayıs 29th, 2013

Soru:yerine koymak Ne Demek ? yerine koymak Anlamı nedir ?   Cevab:gibi görmek, saymak.yitirilen, elden çıkan bir şeyin, benzerini veya eşini sağlamak.

adam yerine koymak

Pazartesi, Nisan 1st, 2013

Soru:adam yerine koymak Ne Demek ? adam yerine koymak Nedir?   Cevab:adamdan saymak, varlığını kabul etmek.

teshis etmek (veya koymak)

Çarşamba, Haziran 27th, 2012

Soru:teshis etmek (veya koymak) Ne Demek ? teshis etmek (veya koymak) Nedir?   Cevab:kim ve ne oldugunu anlamak, tanimak, seçmek.elde bulunan verilere, belgelere göre bir durumun sebeplerini, niteliklerini tespit etmek.

ortaya koymak

Çarşamba, Kasım 2nd, 2011

Soru:ortaya koymak Ne Demek ? ortaya koymak Anlamı nedir ?   Cevab:herkesin görebileceği yere koymak.yaratmak, yapmak.