Nedemektir.Net | Sadece Kısa Cevaplar canına tak demek (veya etmek) Ne Demek? canına tak demek (veya etmek) Nedir? canına tak demek (veya etmek) Anlamı Nedir?

demek ne demek, demek anlamı, demek nedir

canına tak demek (veya etmek)

Cumartesi, Aralık 24th, 2016

Soru:canına tak demek (veya etmek) Ne Demek ? canına tak demek (veya etmek) Nedir?   Cevab:dayanamaz duruma gelmek, sabrı kalmamak.

pezevenk Ne Demek ? pezevenk Nedir?

Cuma, Mayıs 6th, 2016

Soru:pezevenk Ne Demek ? pezevenk Nedir?   Cevab:Hayat kadinlarini pazarlayan, onlarin para karsiligi seks yapmasini saglayan ve bundan gelir elden eden kisi. pezevek nedir, pezevenek ne demek

ürtiker Ne Demek ? ürtiker Nedir?

Cumartesi, Nisan 30th, 2016

Soru:ürtiker Ne Demek ? ürtiker Nedir?   Cevab:Ürtiker, derinin çesitli bölgelerinde geçici olarak (24 saat) deriden kabarik, baklava dilimi gibi, bazen daha küçük kabartilar seklinde gözlenen dermatolojik bir hastaliktir.

Namzet Ne Demek ? Namzet Nedir?

Pazartesi, Nisan 18th, 2016

Soru:Namzet Ne Demek ? Namzet Nedir?   Cevab:Namzet aday, nisanli ,yavuklu anlamlarinda kullanilabilir.Ayni zamanda herhangi birseye henüz ulasamamis ama ulasmaya yakinlasmis kisiler için de kullanilan bir tabirdir.Dilimize Farsçadan giren bir kelimedir.

Lüknet Ne Demek ? Lüknet Nedir ne Anlama gelir ?

Cuma, Nisan 8th, 2016

Soru:Lüknet Ne Demek ? Lüknet Nedir ne Anlama gelir ?   Cevab:Lüknet, konusurken pelteklik, kekemelik söylemede güçlük demektir.Konusurken sesleri çikarmakta zorluk çekenler için kullanilir.

adabimuaseret Ne Demek ? adabimuaseret Nedir ne Anlama gelir ?

Pazartesi, Nisan 4th, 2016

Soru:adabimuaseret Ne Demek ? adabimuaseret Nedir ne Anlama gelir ?   Cevab:terbiyeli,incedavranmak için tutulmasi gereken yollar,davranis töresi,davranis bilgisi,topluluk töresi,görgü.

abaküs Ne Demek ? abaküs Nedir?

Salı, Mart 29th, 2016

Soru:abaküs Ne Demek ? abaküs Nedir?   Cevab:sayi boncugu,örkü.