Nedemektir.Net | Sadece Kısa Cevaplar kuş bilimi Ne Demek? kuş bilimi Nedir? kuş bilimi Anlamı Nedir?

bilimi ne demek, bilimi anlamı, bilimi nedir

kuş bilimi

Pazar, Eylül 4th, 2016

Soru:kuş bilimi Ne Demek ? kuş bilimi Nedir?   Cevab:kuşları inceleyen bilim, ornitoloji. kuş bilimi hakkında bilgi

nüfus bilimi

Çarşamba, Mart 4th, 2015

Soru:nüfus bilimi Ne Demek ? nüfus bilimi Nedir?   Cevab:insan nüfusunu yapı, gelişme ve dağılım açısından inceleyen bilim, demografi.

deniz bilimi

Pazartesi, Ocak 26th, 2015

Soru:deniz bilimi Ne Demek ? deniz bilimi Anlamı nedir ?   Cevab:okyanus ve denizlerin fiziksel, kimyasal ve biyolojik özellikleri üzerine deneysel araştırmalar yapan bilim kolu, ana deniz bilimi, oşinografi.

yöntem bilimi

Çarşamba, Aralık 31st, 2014

Soru:yöntem bilimi Ne Demek ? yöntem bilimi ne demektir ?   Cevab:özellikle felsefe ve bilim alanında yöntem araştırmak ve yeni yöntemler yaratmak için ilkeler geliştiren bilim, metodoloji.

yazıt bilimi

Çarşamba, Mayıs 21st, 2014

Soru:yazıt bilimi Ne Demek ? yazıt bilimi Anlamı nedir ?   Cevab:konusu, yazıtları incelemek olan tarihe yardımcı bilim, epigrafi.

edebiyat bilimi

Cumartesi, Eylül 7th, 2013

Soru:edebiyat bilimi Ne Demek ? edebiyat bilimi Nedir?   Cevab:edebiyatın içinde yer alan konuları sosyoloji, psikoloji vb. bilim dallarının yöntemlerini de kullanarak araştıran, inceleyen, irdeleyen ve tahlil eden bilim dalı, yazın bilimi.

kurgu bilimi

Cumartesi, Haziran 22nd, 2013

Soru:kurgu bilimi Ne Demek ? kurgu bilimi ne demektir ?   Cevab:teknolojideki gelişmelere göre ileri düzeyde sayılabilecek buluşlara bağlı kalarak düşünülen veya yapılan iş.